Nr 1 na świecie

ELECTRONIC VALVE SAVER KIT

Flashlube zawsze poszukuje rozwoju oraz udoskonaleń swoich produktów. Innowacyjny FLASHLUBE ELECTRONIC VALVE SAVER KIT jest najnowszym najbardziej zaawansowanym produktem w asortymencie produktów FlashLube.

Ogólne

Kit może być instalowany w samochodzie zasilanym LPG lub CNG. Płyn jest automatycznie wtryskiwany do układu paliwowego silnika. Chroni zawory i gniazda zaworów od szkodliwych osadów węglowych. Natłuszcza górny obszar cylindrów i osusza wtryskiwacze przez co unika się zastoju systemu paliwa w samochodzie.

Cechy

Elektroniczna centralka odpowiada za ustawienia dawki na poprawnym poziomie dla określonego typu samochodu. Kit zawiera czujnik wskazania poziomu płynu FlashLube. Diody, które mogą być umieszczone na desce rozdzielczej, informują o poziomie zawartości płynu w zbiorniku i konieczności uzupełnienia. Projekt nowego kitu zmienił się w taki sposób że, może być łatwiej instalowany pod maską po to by dostosować kit dokładniej do potrzeb.

Kit zawiera:
- pojemnik z czujnikiem
- płyn
- centralka sterująca
- czujnik (wskażnik)

Kit FlashLube jest stosowany do wszystkich aut zasilanych LPG i CNG. 1 Butelka płynu (400ml) powinna wystarczyć na 4000 km.
KALKULATOR OSZCZĘDNOŚCI LPG


Produkty uzupełniające


stako

gzwm

jlm

datacol

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. zatwierdź