Nr 1 na świecie

Dwuletnia gwarancja bez limitu kilometrów

GWARANCJA

System gwarancji krajowej ASSISTANCE

ASSISTANCE

Montaż w fabrycznie nowych samochodach bez utraty gwarancji producenta

Montaż w fabrycznie nowych samochodach

Wsparcie centralnego działu technicznego

Wsparcie centralnego działu technicznego

Ogólnopolska sieć autoryzowanych zakładów montażowych

sieć autoryzowanych zakładów

Ubezpieczenie nowego samochodu z instalacją LPG

Ubezpieczenie nowego samochodu

MONTAŻ W FABRYCZNIE NOWYCH SAMOCHODACH BEZ UTRATY GWARANCJI PRODUCENTA

Wysoka jakość systemów gazowych BRC, ich bezawaryjność a co najważniejsze zupełną nieszkodliwość dla jednostek napędowych sprawiły, że zostały one docenione przez polskich dealerów samochodowych takich koncernów jak: SEAT, KIA, HYUNDAI, CITROEN, PEUGEOT.

Wprowadzili oni do swoich ofert modele wyposażone w instalacje marki BRC na etapie przed sprzedażowym. Jest to niewątpliwie idealne rozwiązanie dla klientów, którzy chcą korzystać z zalet samochodowej instalacji gazowej w zupełnie nowym samochodzie i zachować gwarancję jego producenta.

Już w 2008 roku polski koncesjoner (firma Czakram z Tarnowa) w porozumieniu z marką CHEVROLET, otworzył pod Warszawą linię montażową samochodowych instalacji gazowych BRC do fabrycznie nowych aut tej marki. Chevrolet-y Aveo, z zamontowanymi systemami autogazu jeszcze w fazie produkcyjnej, były eksportowane z Polski do wielu krajów europejskich.

W zakresie montażu instalacji LPG na etapie produkcji samochodu, Czakram był także partnerem francuskiego koncernu PSA. W fabryce w Trnavie na Słowacji (gdzie wytwarzane są samochody PEUGEOT, CITROEN ) technicy Czakram-u montowali systemy autogazu marki BRC w modelu PEUGEOT 207.

We współpracy z Centrami Logistycznymi (Mszczonów i Kalisz) instalacje BRC są montowane w fabrycznie nowych samochodach marki HYUNDAI i CHEVROLET.

Warto podkreślić, że te same systemy BRC, montowane są do fabrycznie nowych samochodów również w innych państwach starego kontynentu. Np. we Włoszech wyposażone są w nie: Citroen, Peugeot, Subaru, Ford, Mitsubishi, Fiat , Hyundai, Great Wall, Piaggio.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. zatwierdź